Przeskocz do treści

Wycieczka do stadniny koni

2 czerwca 2022 roku klasa 0 i klasa III wyjechały na wycieczkę do stadniny koni „Bandos Ranch” w Narożnikach.
Celem wyjazdu było poznawanie zwierząt ich środowiska życia, poszerzenie wiedzy przyrodniczej, promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, kształtowanie wrażliwości i szacunku do zwierząt, komunikacja i praca w grupie oraz doskonała zabawa na świeżym powietrzu.
Podczas pobytu w stadninie odbyły się warsztaty z pszczelarzem, na których oprócz ogromu „pszczelarskiej wiedzy” mogliśmy obserwować jak wygląda życie w prawdziwym ulu, skosztować plastry pszczelego wosku nasączonego pysznym miodem oraz własnoręcznie wykonywaliśmy świeczki z wosku pszczelego.
Każde dziecko miało możliwość przejażdżki konnej. Zwiedzaliśmy stajnie, karmiliśmy konie. A po tych wszystkich atrakcjach zjedliśmy pyszną kiełbaskę z grilla. Wycieczka pomimo początkowo złej pogody była bardzo udana i obiecaliśmy sobie, że jeszcze tam wrócimy😊
Serdecznie dziękujemy właścicielom stadniny Państwu Ewelinie i Rafałowi Kuciemba za zaproszenie i przyjęcie nas u siebie, za bardzo atrakcyjne zorganizowanie nam czasu podczas pobytu w stadninie. A Pani Ewelinie dodatkowo dziękujemy za warsztaty plastyczne z odlewami gipsowymi. Było SUPERRR!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *