Przeskocz do treści

Dzień Kobiet

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.
 Wszystkie kobiety, panie i matki,w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

8 marca  2023 roku obchodziliśmy Dzień Kobiet, który  na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza.  Jak co roku z okazji tego sympatycznego, marcowego święta w naszej szkole pojawiają się prezenty dla wszystkich kobiet.  W ten wyjątkowy dzień kobietki małe i te duże zostały powitane kwiatami oraz drobnymi upominkami, a w klasach i na szkolnych korytarzach czuć było wyjątkową atmosferę

Dzień Kobiet w klasie I był bardzo uroczyście obchodzony. Chłopcy zachowali się jak prawdziwi dżentelmeni.  Swoim koleżankom i  wychowawczyni wręczyli kwiaty, słodkości i drobne upominki. Był to kolejny miły i sympatyczny dzień, który będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy😊.

A K L